Fark ettiğiniz kaderinizin uyumuyla, hayat amacınızı yeniden şek

2009-02-19 16:28:00

 

Her gün bir mucize oluyor!.. Burada kendi hayatlarımızda birdenbire gizli kaynaklarından çıkıveriyor. Birden etrafı fırsatlarla donatıyor ve tekrar kayboluyorlar. Onlar günlük hayatımızın parlayan yıldızları; fırsatlar!..

 

Kabul etmeyi ya da görmezden gelmeyi seçebilirsiniz. Mucizelerin varlığına uyumlanın. Hayat anında hayal edebileceğinizden daha heyecan verici, şaşırtıcı bir deneyime dönüşecektir. Onları görmezden gelin, bir fırsat sonsuza kadar yok olacaktır.

 

Soru şu:

  • Bir mucize gördüğünüzde onu fark edebilecek misiniz? 
  • Eğer fark ederseniz ne yapacaksınız?
  • Ve bir şekilde kendi mucizelerinizi düzenleyebilme şansınız olsaydı hangilerini seçerdiniz?

Bu eğitim daha geniş bir amaç için tasarlandı. Yaşama 3. Göz'den bakarak, bütünlük bilincini anlatmayı hedefliyor. Gerçek kaderinizi keşfetmenizi ve onu nasıl şekillendireceğinizi göstermek amacıyla günlük yaşam illüzyonunun arkasında yatan derin gerçeği görmenize yardım edeceğiz. Çünkü bu çalışma kendini gerçekleştirme ve aydınlanmaya giden yoldur. Hayatınızda tesadüf mü var, yoksa bunlar mucizenin küçük kanıtları mı? Bunu karışık dünyanın sıradan bir olayı olarak görebilir ya da hayatı değiştirme potansiyeline sahip bir kanıt olarak algılayabilirsiniz.

 

İçinizdeki o sakin sessiz 'küçük ses'i duydunuz mu hiç, ya da dinlediniz mi, ya da biri veya bir şey hakkında içinizde bir şeyler doğdu mu?

 

İşte bu küçük ses ve içinize doğan hisler, iletişimin kulak verilmesi gereken formlarıdır. Tesadüfler de bu tür mesajlardır. Hayatın gerçekten nasıl işlediğini anladığınızda- her anı yöneten enerji, bilgi ve akıl akımı- işte o zaman andaki şaşırtıcı potansiyeli görmeye başlarsınız. Hayatınıza tesadüfleri ve onların anlamlarını takdir ederek yaşayınca sonsuz olanaklarla dolu bir alanla bağlantı kurarsınız. İşte bu noktada sihir başlar. Her türlü arzumuzun kendiliğinden gerçekleştiği durumda kaderimizle uyumlanmaya başlarız.  Kaderle uyumlanmak kendi içimizde derin bir yere ulaşabilmeyi gerçekleştirir. Üstelik aynı anda fiziksel dünyadaki tesadüflerin karmaşık dansının bilincine varılarak, nesnelerin derin doğasını anlamayı gerektirdiği gibi evrenimizi, zekayı fark etmeyi ve değişiklik için ortaya çıkan belirli fırsatların peşine düşmenizi de gerektirir.

 

Bunun için ise bedensel ve zihinsel arınmanın önemi tartışılmaz gerçekliktir. Önce bedensel arınmanız konusunda The LifeCo ürün ve hizmet servisleriyle beden detoksu mucizesini gerçekleşirken zihinsel çalışmalarla devam edip ruhun kendini özgürce ifade etmesine olanak sağlarsınız.

 

Sizce, bu mektubu buraya kadar okumanız tesadüf mü?

 

Eğitim Programı:

 

3. Göz Bütünlük Bilinci Eğitimi 2 tam gün olarak tasarlandı.

 

27/02/2009 Cuma Saat 19:30 – 21:30 (Başlangıç)

Beden-Zihin-Ruh Detoksu hakkında genel bilgilendirme.

 

28/02/2009 Cumartesi Saat 08:00 – 19:00 (1. Gün)

Fiziksel ve zihinsel bedenlerimizde hücresel bazda arınma yaparak geçmişin yüklerinden kurtuluyoruz.

 

01/03/2009 Pazar Saat 08:00 – 19:00 (2. Gün)

Bu arınmayla tüm duyularımızın açılması dikey bağlantımızı sağlıyor. Bütünü gören 3. Göz'ümüzden bakarak uzanan geleceğimizi daha net görüyoruz. Ve şimdi fark ettiğimiz kaderimizin uyumuyla, hayat amacımızı yeniden şekillendiriyoruz.

 

Eğitim Kuralları:

 

Bu eğitim özel tasarlanmış ve yoğun bir çalışma olduğundan bu sürecin gerçek fayda sağlaması için eğitmenimizle özel görüşme yapılacaktır. Rahat kıyafetle gelinmesi, not tutmak için defter kalem hazırlığı önerilir.

 

Eğitim Ücreti:

 

3. Göz Bütünlük Bilinci Eğitimi (2 Tam Gün)          : 360 TL

Detoks Ürün ve Servis Hizmeti: (2 Gün)                  : 350 TL

                                                           Toplam          : 710 TL + KDV ‘dir.

 

Ödeme Şekli : Nakit veya Kredi Kartı Tek Çekim (Eğitime kayıt için 280 TL ön ödeme koşulu vardır.)

 

 

Bireysel danışmanlık ve eğitimler hakkında detaylı bilgi için lütfen arayınız. (Tarihleri gerektiğinde değiştirme hakkımız bakidir.)

 

Tel: 0212 291 97 08 – 0536 214 08 38

 

Bahar Müldür / 3.goz.farkindalikokulu@gmail.com

www.3goz.org 

group25008@groupsim.com (Msn Sohbet Odamız)

http://groups.yahoo.com/group/ucuncugozumuz (Yahoo Grup Adresimiz)

 

34
0
0
Yorum Yaz